AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

Test bezpečnosti Euro NCAP Toyota Corolla dopadl na výbornou

Toyota dlouhodobě myslí bezpečnost vás i celé vaší rodiny nebo posádky auta. Nová Toyota Corolla nyní tento trend potvrdila ziskem maximálního hodnocení v testech bezpečnosti. Ochrana dospělých cestujících je ohodnocena 94 %!

Již v základní výbavě jsme Corollu naplnili 7 airbagy, a to včetně kolenního airbagu pro řidiče, bočních předních airbagů a hlavových airbagů po celé délce vozu.

Ochrana dětské posádky je hodnocena 82%, ochrana chodců dosáhla 67% a 66% získaly další bezpečnostní systémy. To s přehledem stačí k dosažení nejvyššího hodnocení v těchto prestižních testech.

Nová Toyota Corolla prostě myslí na vaši bezpečnost. Víceprvková konstrukce minimalizuje deformaci kabiny vozu. Tříbodové bezpečnostní pásy s automatickým blokováním v kombinaci se sedmi airbagy již v základu jsou efektivní ochranou posádky vozu.

Konstrukce sedadel nové Corolly s technologií WIL (Whiplash Injury Lessening) minimalizuje riziko poranění krku a páteře při zadním nárazu. Konstrukce významně snižuje hybnost a vznik tzv. hyperflexe krku, nejčastějšího poranění ve spojitosti s dopravními nehodami.

Oceníte i další bezpečnostní prvky jako ABS, EBD, systém řízení stability, brzdový asistent, systém řízení trakce a další bezpečnostní vychytávky.

Podívejte se na náš aktuální zvýhodněný ceník a technická data.

Celý výsledek testu je k nahlédnutí ke stažení ve formátu PDF

Test bezpečnosti Toyota

TIP PRO VÁS:

Objednejte se na testovací jízdu. Těšíme se na vás v autosalonech AUTOBOND GROUP a.s.