AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

Prodej firmám

Operativní leasing Toyota Rent

Spojte své podnikání s Toyotou a využijte nový produkt financování Toyota. Operativní leasing Rent a Rent Plus.

 

Produkty Toyota Rent a Rent Plus můžete využít na financování většiny nových modelů Toyota!

O Toyota BusinessPlus Programu

Pojeďte s námi, Toyota BusinessPlus je tu pro Vás

Celkové provozní náklady jsou hlavním faktorem pro efektivní správu vašeho vozového parku. U Toyoty si můžete být jisti vynikající návratností investic. Naše automobily jsou známé svou výjimečnou kvalitou, životností a spolehlivostí. To výrazně přispívá nejen ke skutečnosti, že vozy značky Toyota mají dnes na trhu jednu z nejlepších zůstatkových hodnot, ale i k výhodnému financování a příznivým cenám pojištění. Na snížení provozních nákladů se nemalou měrou podílejí naše efektivní pohonné jednotky a standardní tříletá záruka. Zvolíte-li si Toyotu, dáváte tím najevo, že chcete optimalizovat náklady na vozový park a zároveň udělat radost svým řidičům.

Spojuje nás stejný cíl – být stále lepší. Proto bychom Vám rádi představili Toyota BusinessPlus zaměřený na oblast prodeje a služeb firemních flotil. Přináší řadu výhodných řešení, jejichž cílem je přispět k ještě lepšímu fungování Vaší firmy.

Toyota BusinessPlus znamená pro Vaši firmu prospěch a výhody, přičemž nezáleží na tom, jak velký vozový park máte nebo kolik vozů kupujete. Navrhneme Vám optimální řešení, které respektuje strategii firemního rozvoje. Poradíme, jak si zajistíte vysokou rentabilitu vložených prostředků do nákupu vozů a jak dosáhnete nízkých provozních nákladů v jejich používání. Poskytnuté obchodní podmínky nejsou vázány okamžitým odběrem celého množství vozů. Máme zájem, aby naše spolupráce měla pevná pravidla a přinášela jistou. Tvoříme jeden tým a za našimi službami stojí lidé, poznejte, že jim záleží na Vaší spokojenosti.

Spojuje nás stejný cíl – být stále lepší

Klíčové výhody Toyota BusinessPlus

Kompletní servis Toyota BusinessPlus

Nabízíme vám kompletní fleetové služby. Ale pokud nepotřebujete celý balíček služeb, rádi ho přizpůsobíme vašim potřebám. Ve fleetových službách, stejně jako při výrobě aut, se při návrhu výsledného produktu řídíme přáním zákazníka. Vaše požadavky jsou pro nás tím nejdůležitějším.

Ať už máte zájem o nákup či pronájem, máme finanční řešení a úsporná pojišťovací řešení šitá na míru vašim záměrům.

A co se týče poprodejních služeb, nic se nevyrovná rychlému a efektivnímu servisu našich techniků vyškolených ve výrobních závodech a používajících originální díly Toyota.

Fleetoví manažeři z celého světa identifikovali celkové provozní náklady (TCO – Total Cost of Ownership) jako nejdůležitější kritérium pro nákup.
Největší část celkových provozních nákladů tvoří opotřebení, které představuje až 50 % celkových provozních nákladů. Zaměření společnosti Toyota na kvalitu, odolnost a spolehlivost značně přispívají k dobré zůstatkové hodnotě ve srovnání s konkurencí.
Podle nezávislého indexu Schwacke Automobile Index nabízejí fleetová vozidla Toyota špičkovou zůstatkovou hodnotu.
Díky tomu vozy Toyota vyžadují nižší celkové provozní náklady než konkurenční vozidla.

Toyota je známá jako výrobce jedněch z nejspolehlivějších vozidel na světě. To znamená, že naše vozy stráví méně času v servisu a více na silnici, díky čemuž jsou celkové provozní náklady během životního cyklu vozidla nižší.

Financování a pojištění

Toyota se při návrhu, plánování a vývoji nových modelů zaměřuje na celkové provozní náklady. A náklady na provoz tvoří nedílnou součást naší fleetové strategie.