AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

Toyota Aygo

Toyota Aygo

Rozjeď to!

Vystup z davu díky svěžímu a zářivému stylu nové Toyoty AYGO. Přicházíme s novým podmanivým designem, který charakterizuje odvážná maska chladiče ve tvaru X, dramatické křivky nepostrádající hravost a smělý tvar střechy ve tvaru pagody. Vybírat můžeš z pěti různých osobností: x, x-play, x-cite, x-clusiv a x-wave.

Hbitý a prostorný vůz

Našim konstruktérům se podařil malý zázrak. AYGO zaujme kompaktními vnějšími rozměry, avšak díky svému chytrému uspořádání je uvnitř až překvapivě prostorné a dokáže nabídnout dostatek místa pro 4 pasažéry i jejich zavazadla. AYGO s novým systémem zavěšení kol zaručuje ještě hladší jízdu a díky  poloměru otáčení pouhých 4,8 metru pro něj není žádná vozovka příliš úzká a žádná zatáčka příliš ostrá. Pohotové reakce Toyoty AYGO na jakýkoli pokyn od řidiče jsou zárukou spousty zajímavých zážitků na každé cestě.

Radost za volantem bez starostí z velkých účtů

Naši konstruktéři zapracovali na již tak hospodárném tříválci a podrobili jej další odtučňovací kůře s cílem zlepšit parametry sání a snížit míru vnitřního tření. Takže nyní reaguje ještě pohotověji, skýtá více radosti za volantem a vykazuje nižší emise CO2.

Design s možností úprav

Uprav si své nové Aygo x-play prostřednictvím dvou stylových exteriérových paketů. Vystup z davu s paketem OUTstand přinášejícím kontrastní lakování difuzoru, masky chladiče a navazujících dekorů ve tvaru X. Dáváš-li přednost jemnějším kombinacím, můžeš se blýsknout paketem OUTglow, který přidává lemy obou nárazníků v červené Red Pop nebo stříbrné Shiny Silver a dále dekory ve spodní části dveří (volitelně též lakování střechy v odstínu Red Pop). Upravit si AYGO na míru není nic těžkého!

Ceníky nové Toyoty Aygo naleznete ZDE

Čtěte také:

Test Toyoty Aygo na portálu Auto.cz