AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

Toyota Corolla

Toyota Corolla. Inspirující sedan

Toyota Corolla se nikdy nepyšnila tak prémiovým a elegantním charakterem jako nyní. Nový futuristický design vypadá skvěle za každé situace. V kabině se snoubí promyšlený design s mimořádnou úrovní pohodlí a největším prostorem pro nohy v dané třídě. Corolla je inspirující volbou i díky vyspělým bezpečnostním systémům a široké nabídce výkonných a současně hospodárných motorů.

Inspirace v každém detailu

Nová Corolla se pyšní futuristickým designem s elegantní chromovanou maskou chladiče, která hladce navazuje na markantní LED světlomety. V interiéru se snoubí promyšlený design s mimořádným pohodlím pro bezproblémové cestování celé posádky.

Technologie, která vás zaujme

Po usednutí do nové Corolly bezpochyby oceníte intuitivní rozhraní, online služby poskytované v reálném čase nebo novou multimediální soustavu Toyota Touch 2 se 7″ dotykovým displejem. Bezpečnostní funkce z technologického paketu Toyota Safety Sense jsou jednoduše nepřekonatelné.

Překrásný interiér

Pohodlně se usaďte a můžete vyrazit na cestu. V kabině vozu jsou použity materiály pouze té nejvyšší kvality. Usazeni v ergonomických sedadlech promyšleného kokpitu nové Corolly si nakonec budete přát, aby cesta trvala o něco déle.

Výrazný design

Nová Corolla vypadá pozoruhodně z každého úhlu. Smělé křivky zdůrazňují dynamický charakter vozu, zatímco na jeho rozkročený postoj poukazuje široká maska chladiče, propojující skvěle viditelné LED světlomety. K působivému vzhledu Corolly přispívá i ten nejmenší detail.

Podívejte se, jak dopadla nová Toyota Corolla v testech bezpečnosti Euro NCAP. Dosáhli jsme vynikajícího hodnocení všech 5 hvězdiček.

Legenda pokračuje 11. generace historicky nejúspěšnější model na světě. Toyota Corolla je symbolem kvality a spolehlivosti, komfortu a nadčasového designu. Přesně tyto vlastnosti vyhledávají miliony zákazníků po celém světě již 47 let.

Čtete také:
Čtyři modely Toyoty jsou mezi 15 nejprodávanějšími auty světa