AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

Toyota GT86

Nová Toyota GT86 – Maximální požitek za volantem ultimativního vozu

Přijďte si k nám vyzkoušet tento jedinečný sportovní vůz. Vůz s nekompromisním výkonem pro ty, kteří se nebojí šlápnout na plynový pedál.

Nová Toyota GT86. Spolehlivě zvýší váš srdeční tep.

Unikátní vzhled jde ruku v ruce s mimořádnými schopnostmi: aerodynamické tvary nové Toyoty GT86 doplňují LED světlomety a charakteristická maska chladiče. Vůz má lehkou konstrukci a nízké těžiště, což ve spojení s motorem boxer 2,0 litru s výkonem 200 koní, promění každou jízdu v nefalšovanou radost.

Pohodlný a velmi kvalitní interiér dokonale ladí s jízdní dynamikou. Odhalte jeho sportovní charakter a prémiové zpracování.

Jízdní výkony

Pod kapotou ukrývá Toyota GT86 plochý motor boxer 2,0 litru o výkonu 200 koní s technologií vstřikování Toyota D-4S. Velká výkonová rezerva a spolehlivý točivý moment propůjčují vozu zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 7,6 s (s manuální převodovkou).

Tradice

Dvoumístná sportovní ikona z 60. let, Toyota 2000GT, byla inspirací pro novou Toyotu GT86. Obě vzdávají hold nadčasovému designu tradičních sportovních vozů Toyota. Zároveň přináší požitek v podobě jízdních schopností a nejmodernějších technologií.

Design

Toyota GT86 je atraktivní svým vzhledem i jízdními schopnostmi. Byla navržena s důrazem na každý detail, od odvážné aerodynamické karoserie, až po maximálně komfortní interiér.

Atraktivní jízdní zážitky

Nová Toyota GT86 na Vás zapůsobí svým výkonem. Když k tomu připočtete její legendární spolehlivost a skvělé jízdní vlastnosti sportovního kupé, bude Vám okamžitě jasné, že každá cesta se snadno promění ve zcela mimořádný zážitek.

 

 

Toyota GT 86 má také závodní ambice. Společnost TOYOTA Motorsport GmbH (TMG) dokončila testování rallye modelu Toyota GT CS R3.

 
Více v našem článku…

Nabízíme také kompletní servisní služby a pravidelné servisní prohlídky modelů GT 86