AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

Toyota Verso

Nové Verso – Můj tatínek, můj hrdina – video

Elegantní MPV

Nová Toyota Verso vyniká svými ostrými liniemi a ladnými křivkami. Ušlechtilé detaily, jako je plocha kolem poznávací značky v klavírní černé barvě, elegantní chromovaná spodní mřížka chladiče, xenonové světlomety a LED světla denního svícení, zdůrazňují jeho dynamický charakter. Kdo říká, že praktický vůz nemůže vypadat skvěle?

Inovace na dosah ruky

Seznamte se osobně s inovativní technikou modelu Toyota Verso. Využijte všech výhod audiosystému s dotykovou obrazovkou a s připojením na jakýkoliv přenosný přehrávač(včetně iPodu) pomocí konektorů USB nebo Aux-In. Toyota Touch dokáže také zprostředkovat Vaše mobilní hovory pomocí Bluetooth handsfree. A co víc – k dispozici je i zadní kamera pro bezpečnější couvání. Více o prvcích standardní a doplňkové výbavy Toyoty Verso najdete zde.

Maximální univerzálnost

Prostřednictvím nejlepšího systému ve své třídě – Toyota Easy Flat – nabízí Toyota Verso skutečnou uživatelsky přívětivou flexibilitu v uspořádání sedadel a jeho rychlé změně. Nabízí také bohatou škálu bezpečnostních prvků. Verso skutečně myslí na své pasažéry. Podívejte se na test bezpečnosti Euro NCAP.

Test bezpečnosti Toyota Verso – Euro NCAP

Chytřejší řešení úložných prostorů

Toyota Verso se přizpůsobí vašim každodenním potřebám chytrým řešením úložných prostorů.