AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

Toyota Auris

Jsem design, jsem kvalita. Jsem Toyota Auris

Nová Toyota Auris – video

Auris Hybrid – Otázka: Proč? – video

Toyota Auris

Nový Auris je vozem, na jehož řízení se budete každý den těšit. Jeho smělý a dynamický zevnějšek vás upoutá již na první pohled, zatímco prostorná a velmi kvalitní kabina zaujme příkladnou ergonomií a krásným designem. A přidáme-li k tomu agilní hybridní pohon od Toyoty v kombinaci s vyspělými zážehovými a vznětovými motory, dokonalé jízdní zážitky jsou jistotou.

Stylový design

Dynamická řada Toyoty Auris, plně LED světlomety, výrazné vstupy vzduchu a drážkování karosérie, 17″ hliníkové disky nebo zatemněná skla zajišťují, že Váš vůz upoutá pozornost kamkoli přijedete.

„Připraven na všechno“ – to je designová filozofie Toyoty Auris , která zvýrazňuje jeho mnohem dynamičtější tvary. Ačkoliv všechny modely Auris mají stejný design, hybridní verze Auris Hybrid  má jedinečné stylistické prvky.

Nová Toyota Auris je automobil zaměřený na řidiče, který se navíc může pochlubit praktickým zavazadlovým prostorem a mnoha důmyslně řešenými úložnými schránka mi. Všechny modely, včetně plně hybridní verze Auris Hybrid, nabízejí díky flexibilní dvojité podlaze a zadním sedadlům, děleným v poměru 60:40, zavazadlový prostor o objemu 360 litrů.

Ať již se jedná o špičkové automobilové technologie, jakými jsou Toyota Touch&Go, světlomety s funkcí Follow-me-home nebo nejnovější hybridní systém Hybrid Synergy Drive – v Aurisu se to jen hemží novými nápady. Prémiová kvalita – příjemnou atmosféru uvnitř nového Aurisu podtrhují kvalitně zpracované materiály se špičkovou povrchovou úpravou: Kůže „Nappa“ na volantu, vytříbené stříbrné prvky interiéru, jakož i stylové karbonové dekorační prvky a chromová obložení.

Hybridní pohon

Toyota Auris ve variantě s hybridním pohonem přináší nízkou spotřebu paliva, velmi dobrý výkon, odolnost a spolehlivost po celou dobu. Samočinná bezstupňová převodovka E-CTV Vám zajistí pohodlnou, plynulou a bezstarostnou jízdu.

Moderní bezpečnost

Toyota Auris patří k nejbezpečnějším kompaktním vozidlům díky revolučnímu bezpečnostnímu balíčku Toyota Safety Sense, který informuje o výstrahách a pomáhá předcházet nehodám a omezovat jejich následky.

TIP PRO VÁS