AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

Toyota RAV4

Přichází nová Toyota RAV4 2015

Toyota RAV4 pro rok 2015 dospěla. Zůstala jí původní hravost, svižnost a typická radost z řízení. Změnila se ale ve svém pojetí. Nyní je ještě vhodnější i pro rodiny. Zejména pro ty, které pátrají po zábavném a velkém autě, do kterého spolehlivě dostanou celou rodinu i s kočárkem a velkým rodinným nákupem.

Vypilována do dokonalosti samotnými majiteli

Automobilka Toyota vychází vstříc svým zákazníkům. Majitelé Toyoty RAV4 byli v Evropě, Severní Americe a Číně dotázáni, co na svém voze oceňují nejvíce. Výsledky splnily očekávání, kladně byla hodnocena skvělá ovladatelnost, snadné nastupování a velmi dobrý výhled z vozidla. Dále byla RAV4 pochválena díky chytrému využití vnitřního prostoru a všestranným možnostem využití auta.

Toyota RAV4 2015 ztělesňuje aktuální trend, dát ještě více prostoru rodinám s dětmi a to za splnění zásadních podmínek – všestranné využití, perfektní ovladatelnost i v kritických situacích, perfektní výhled z vozidla a velký důraz na bezpečnost celé posádky vozidla. Na cestách, i v blátě a sněhu.

V čem je nová?

Vývojáři Toyoty přišli s ještě atraktivnějším designem, prostornějším interiérem a větším zavazadelníkem, než kdykoliv předtím.
Jsme hrdí, že je společnost AUTOBOND GROUP a.s. autorizovaným dealerem vozidel Toyota a že vám můžeme novou RAV4 nabídnout. Pro vaše cestování nabídne ještě více pohodlí a bezpečí. Inovací prošly i pohonné jednotky. Nové motorizace snižují proti původní generaci snížení emisí CO2 o 11%.

Změnou prošlo i sedadlo řidiče. Vyšší posez a nový posilovač řízení usnadňují řízení, stejně jako nově vyvinutý režim jízdy Sport pro integrovaný systém jízdní dynamiky IDDS pohonu všech čtyř kol. Režim Sport zvyšuje ovladatelnost vozidla v zatáčkách. S integrovaným senzorem natočení kol přerozděluje hnací moment na zadní kola až o 10%.

Nepřehlédněte

Testy Toyoty RAV4
Skvělý výsledek – 4 modely Toyota mezi 15 nejprodávanějšími auty světa