AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

Toyota Yaris

Vyjádřete svou osobnost

Podtrhněte svou osobnost novým Yarisem. Jeho dynamický design je nápadný výrazným novým vzhledem přídě vozu přitahujícím všeobecnou pozornost. Yaris však nezaujme jen jedinečným designem, umí zároveň zvýraznit váš osobitý styl. Naše široká nabídka verzí nyní obsahuje i novou řadu Selection, která skvěle doplní vaši osobnost.

Díky široké nabídce výbav máte jistotu, že Yaris perfektně sedne vašim osobním preferencím.

Vytříbený interiér

Nasedněte, interiér nového Yarise je k tomu tím pravým místem. Nádherně navržený interiér vysoké kvality, s novými materiály a barvami, spolu s vnitřním prostorem velkým jako nikdy dříve. Využijte nabídku paketů výbav pro ještě komfortnější jízdu, kdykoliv a kamkoliv se vydáte.

Vyzkoušejte Hybrid

Nový Yaris Hybrid zklidní stres z rušného provozu a vy si užijete tichou a klidnou jízdu. Oblíbíte si i jeho dynamickou reakci, která přímo vybízí, abyste vyrazili po neznámých cestách a vychutnali si radost z jízdy. Řízení hybridního vozu je intuitivní: prostě jen nastupte, nastartujte motor a sešlápněte plyn.

Pohodová jízda

Oddanost a vášeň. Naši konstruktéři přenesli tyto hodnoty na každý detail nového Yarise. Jejich výjimečné snažení se odrazilo na bezpečné, plynulé a pohodové jízdě při vašich cestách.

Dostupné verze:

Hatchback 3 dvéřový

Hatchback 5 dvéřový

Motorizace


Čtěte také: