AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

Testovací víkend Toyota přinesl opět úspěch

Ve dnech 21. – 22. března 2015 proběhl v autorizovaných autosalonech značky  Toyota testovací víkend Toyota. Akce probíhala úspěšně i v autosalonech Autobondu v Ostravě, Opavě a v Havířově.

Společnost Toyota Motor Czech nyní zveřejnila přesvědčivé výsledky této akce, která se konala v celé ČR.

  • Přes 1230 návštěvníků autosalonů Toyota
  • 640 testovacích jízd
  • 71 prodaných vozů Toyota

Testovací víkendy jsou pro nás výjimečnou příležitostí pro seznámení návštěvníků s nejnovějšími modely Toyota. Necháme vás při nich nahlédnout na každý detail auta, vše si můžete osahat, vyzkoušet.

Nejvíce si vás získala Toyota Auris, které bylo prodáno celkem 7 ve verzi Auris i Auris Hybrid a které byly představeny teprve nedávno na autosalonu v Źenevě.

Co si o nové Toyotě Auris můžeme říct? Je atraktivní. Má modernizovaný interiér a přibyly i nové bezpečnostní prvky. Nové dieselové i benzínové motory vás překvapí svou úsporností a přesvědčivým výkonem. Hybridní pohonné ústrojí je to, čím se u Toyoty rádi chlubíme a je oblíbené i u vás. Vždyť v roce 2014 tvořily hybridní vozy polovinu prodaných vozů Toyota Auris.

640 testovacích jízd s novou Toyotou

Návštěvníci jarního testovacího víkendu Toyota absolvovali s novými vozy 640 testovacích jízd. 71 prodaných vozů je důkazem o vzrůstajícím zájmu o flotilu vozů Toyota a tradičně se potvrdil úspěch modelů Auris a Yaris včetně hybridních variant. Na samotný Auris připadá 21 uzavřených smluv.

„Akci hodnotíme pozitivně. Naše práce bude v nejbližších dnech pokračovat. Mnozí z návštěvníků se totiž do prodejen autorizovaných partnerů vrátí, aby dořešili konkrétní požadavky na vybrané modely. Věříme, že se počet prodaných vozů ještě zvýší,“ shrnul „Testovací víkend“ Martin Peleška, ředitel českého zastoupení značky Toyota.

Přibrzděte své náklady na údržbu

Testovací víkendy nejsou vše, co pro vás nabízíme. Pro nové i stávající zákazníky zahajujeme jarní servisní kampaň „Přibrzděte své náklady na údržbu„. Servisní akce potrvá až do 30. června 2015. V rámci této akce můžete využít pro váš vůz Toyota slevu 25 % na brzdové destičky a brzdové kotouče. Nabídneme vám také zvýhodněné ceny na čištění a dezinfekci klimatizace a její naplnění.

Více o jarní servisní akci zde (PDF).

Těšíme se na vás v pobočkách Autobondu