AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

TOYOTA MEDIA – Testovací víkend Toyota zakončen prodejním rekordem

Společnost Toyota Motor Czech vyhodnola testovací víkend Toyota, konaný 20. a 21. září 2014. Tato mimořádná akce se konala v celé síti autorizovaných partnerů Toyota, jejíž součástí je i společnost AUTOBOND GROUP a.s. Testovací víkend přinesl společnosti Toyota Motor Czech rekordní počet zákaznických smluv na nové vozy Toyota.

  • Autosalony autorizovaných prodejců Toyota navštívilo více jak 1600 zájemců o testování
  • Bylo provedeno 900 testovacích jízd
  • Přibylo 109 šťastných majitelů nové Toyoty :-)
  • Nejvíce jste si zamilovali Yaris, Aygo a Auris i včetně hybridních verzí

Testovací víkend Toyota perfektně seznámil s nejaktuálnějšími novinkami a trendy značky Toyota. Ke slovu se dostaly i nejžhavější novinky v podobě modelů Aygo a Yaris. O hybridní vozy byl rekordní zájem. Úsporné a ekologické auto je prostě sexy.

„Nesmírně si ceníme práce všech autorizovaných partnerů Toyota, kteří se podíleli na tomto skutečně rekordním výsledku. Bylo pro všechny nesmírně motivující, vidět desítky lidí proudících našimi prodejnami, kteří se zájmem využili testovacích jízd. Během nich si mohli vyzkoušet horké novinky naší modelové řady a zároveň objevit výhodnost nabídky při nákupu vozů značky Toyota. Tato akce jednoznačně oživila naší prodejní síť a to nejen rekordním počtem uzavřených smluv. Přibližně 150 návštěvníků se během následujících dvou týdnů do našich showroomů vrátí, aby blíže specifikovali své požadavky pro zakoupení vozu Toyota. Chtěl bych tímto poděkovat všem současným i potencionálním zákazníkům za jejich čas, který značce Toyota o víkendu věnovali. Nesmírně si toho vážíme. “
Uvednl Martin Peleška, obchodní a marketingový ředitel Toyota Motor Czech.