AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

Toyota představí na Autoshow Praha žhavou novinku crossover C-HR

  • Česká premiéra nejočekávanějšího modelu letošního roku Toyota C-HR
  • Toyota Corolla, nejprodávanější vůz všech dob v novém
  • Stylový dvoubarevný hybridní Yaris Selection i oblíbené modely Auris TS Hybrid a RAV4

Automobilka Toyota představí na Autoshow Praha 2016, která se uskuteční od 22. do 25. září na holešovickém Výstavišti, nový crossover C-HR. Kromě očekávané novinky budou na stánku značky k vidění i nejoblíbenější vůz světa Toyota Corolla, hybridní stylová Toyota Yaris či Auris TS a RAV4.

Nejočekávanější model roku od Toyoty je konečně tu. Česká premiéra crossoveru C-HR se odehraje právě na pražské Autoshow. Zájemci si tak nápadný vůz mohou prohlédnout konečně na vlastní oči. Sportovní silueta připomínající kupé dodává C-HR mrštnost, kterou jeho majitelé v úzkých městských uličkách jistě ocení. Nový crossover od Toyoty je vybaven nejnovější generací hybridního ústrojí, která nabídne celkový výkon 90 kW/122 k při průměrné spotřebě pouhých 3,7 l/100 km (dle předběžných dat). K dispozici bude i varianta se zážehovou jednotkou 1,2 litru s přeplňováním.

Pro příznivce osvědčené klasiky bude vystavena nová Corolla. Tedy model, který letos oslavil 50. let od chvíle, kdy sjel první vůz z výrobní linky. Doposud se Corolly po celém světě prodalo více než 44 milionů a jen za loňský rok si jich zákazníci pořídili přes 1,3 milionu. Nová Corolla, konkrétně její 11. generace, je v prodeji od letošního srpna.

Milovníky stylu kromě C-HR jistě zaujme i hybridní Yaris ve dvoubarevném provedení Selection. Tato verze kombinuje odstíny laku bílé perleti s metalickým černým lakem, který najdeme na střeše, předních A-sloupcích, vnějších zpětných zrcátkách, v horní části předních blatníků a na hraně kapoty. Hra barev se rozehrává kromě exteriéru i v interiéru, kde je černý potah stropu kabiny sladěný s odstínem střechy. Lákavé provedení jistě majitelé tohoto vozu ocení.

Na stánku Toyoty budou v rámci Autoshow vystaveny rovněž benzínový SUV model Toyota RAV4 a hybridní Auris Touring Sports. Pro zájemce o testovací jízdy bude připravena nová RAV4 s hybridním pohonem.

Již jsme psali:
Toyota C-HR: Poznejte promyšlený design nového crossoveru
Toyota v Ženevě 2016 – Crossover Toyota C-HR je tady