AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

Toyota představuje nový retailový koncept v duchu digitálního světa

  • Moderní technologie v digitálním světě usnadní konfiguraci a výběr nového vozu Toyota
  • Příjemné a vzdušné prostředí orientované na zákazníka
  • Nový koncept bude uplatněn na všech showroomech značky do poloviny roku 2017

Toyota začala s přeměnou svých showroomů. Do poloviny roku 2017 se všechna dealerství promění v rámci nového prodejního konceptu. Ten zákazníkům slibuje příjemné a vzdušné prostředí plné digitálních technologií, které lidem pomohou při výběru jejich nového vozu.

Nový koncept prodejních míst v sobě spojuje moderní technologie a snahu o příjemné vzdušné prostředí. „V rámci této změny nejde jen o klasickou inovaci prodejních míst. Naší snahou je kompletně přeměnit prodejní prostory tak, aby se zde lidé cítili jako doma a zároveň při výběru vozu mohli využít nejmodernější technologie,“ říká ke změně Jiří Maláček, sales manažer ze společnosti Toyota Central Europe-Czech, a doplňuje: „Nové showroomy jsou mnohem více orientovány na zákazníka než na auta samotná.“

Zákazníci jednotlivých dealerství se tak mohou těšit na rozměrná a pohodlná křesla v odpočinkové zóně a pult s automatem na kávu. Při diskuzi s prodejcem pak díky zvukově izolovaným místům nebudou ničím rušeni a budou se moci plně soustředit na výběr nové Toyoty. V tom jim pomohou i nejnovější technologie, jako tablety, kde si snadno zvolí konfiguraci vozů. Atmosféru na showroomu dokreslují rovněž obrazovky se zpravodajstvím ze světa Toyoty.

První dealerství, která již prošla proměnou, jsou v Ostravě, Brně a Českých Budějovicích. V novém stylu je již zařízeno i nově otevřené zastoupení v Olomouci. Ostatní autosalony postupně projdou modernizací a do poloviny roku 2017 bude nový retailový koncept k vidění u všech autorizovaných prodejců automobilky Toyota, včetně našich poboček v Havířově, Třinci a v Opavě.