AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

Toyota v Ženevě přestaví 3 nové modely – nadchnou i vás

Sériový vůz vycházející z konceptu C-HR

Toyota na blížícím se mezinárodním ženevském autosalonu (1. – 13. března) odhalí netrpělivě očekávaný sériový vůz vycházející ze studie C-HR, novou Toyotu PROACE VERSO a novou generaci modelu Hilux.

Prostřednictvím modelu C-HR vstupuje Toyota do stále populárnější kategorie kompaktních crossoverů. Nový model, spojující podmanivý design pětidveřového kupé se zvýšenou kabinou ve stylu SUV, slibuje požitek z jízdy i dnes tak žádanou vyšší polohu za volantem. Svým dramatickým ztvárněním je C-HR v daném segmentu průlomové, ve snaze ukázat novou tvář značky Toyota.

Nové prostorné MPV PROACE VERSO

Nová Toyota PROACE VERSO má předchůdce v běžném Proace. Představuje velké prostorné MPV s možností přepravy až devíti osob. Zákazníci budou moci volit ze tří různých délek karoserie. Díky bohaté nabídce vyspělých bezpečnostních a funkčních prvků je tento vůz ideálním společníkem na cesty a trávení volného času v rámci rodiny i kruhu přátel. PROACE VERSO, stejně jako C-HR, znamená vstup automobilky Toyota do nové části trhu.

Nová generace nezničitelného Hiluxu

V Ženevě se rovněž uskuteční evropská premiéra nového modelu Hilux. Zbrusu nový design, postavený na novém a ještě pevnějším podvozku se žebřinovým rámem, je spojen s novým a hospodárnějším motorem 2.4 D-4D. Hilux je ještě robustnější než doposud a doslova zhmotňuje kvalitu a spolehlivost vozů Toyota.

Všechny tři modely budou odhaleny 1. března v 11:45 na tiskové konferenci na stánku Toyoty v hale č. 4.