AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

Toyota Víkend bude ve znamení Edice 50

  • „Toyota Víkend“ proběhne od soboty 17. do neděle 18. září 2016 u všech autorizovaných prodejců značky Toyota v ČR
  • Zákazníci si mohou pořídit nové vozy Corolla či Auris za zvýhodněné ceny v rámci akční nabídky Edice 50
  • Maximální zvýhodnění je až 50 000 Kč
  • Navíc bonus při výkupu stávajícího vozu je 25 000 Kč
  • Zákazníci mohou při pořízení nového vozu využít výhodné financování Toyota Garant

Společnost Toyota Central Europe – Czech připravila pro své zákazníky celorepublikovou akci „Toyota Víkend“, která proběhne ve dnech 17. – 18. září 2016. Během ní mohou zákazníci využít výjimečnou nabídku v rámci Edice 50. V ní Toyota nabízí cenové zvýhodnění Corolly a Aurisu až 50 000 Kč. Navíc je pro zákazníky připraven také bonus 25 000 Kč při výkupu jejich stávajícího vozu.

Toyota Víkend
Více na http://toyota.autobond.cz/articles/toyota-vikend
Termín akce: 17. – 18. 9. 2016
Otevírací doba: sobota 9 – 17 h, neděle 9 – 15 h

V rámci „Toyota Víkendu“ jsou pro zákazníky připraveny tyto nabídky:

  • Edice 50 nabízí nejprodávanějšími modely značky s nadstandardní výbavou. Auris, rovněž včetně modelu s hybridním pohonem, je k dispozici se slevou až 48 000 Kč. Novou Corollu, což je celosvětově nejúspěšnější a nejprodávanější model od 70. let, lze získat až o 50 000 Kč levněji. V rámci Edice 50 jsou dostupné i další modely Toyota, a to Aygo, Yaris a Verso.
  • Nová Corolla s nadstandardní výbavou je k dispozici v rámci Edice 50, která je součástí oslav 50 let od uvedení modelu na trh. Corolla z Edice 50 nabízí 16“ disky kol z lehkých slitin a vyhřívaná přední sedadla. Při parkování řidiči ocení přední i zadní senzory a 7“ dotykový displej s parkovací kamerou. Bezpečnou jízdu pak zajistí systémy aktivní a pasivní bezpečnosti v rámci paketu Toyota Safety Sense. K příjemnému prostředí ve voze i v horkých letních dnech pomůže automatická dvouzónová klimatizace.
  • Bonus při výkupu stávajícího vozu 25 000 Kč. Uvedená výše bonusu se vztahuje na modely Corolla a Auris.
  • Financování Toyota Garant s úrokovou sazbou 4,99 % ročně. Nespornou výhodou tohoto způsobu pořízení nové Toyoty je garantovaná budoucí hodnota vozu. Ta umožňuje zákazníkovi dosáhnout velmi příznivé měsíční splátky a navíc zaručuje vysokou výkupní hodnotu vozu na konci financování. Zákazník také může rozhodnout o způsobu ukončení smlouvy až v průběhu financování, dle svých aktuálních potřeb. Právě to může být někdy velmi důležité.