AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

10. ročník výtvarné soutěže Toyota Dream Car Art Contest startuje


Dovolujeme si sdílet informaci společnosti Toyota Central Europe – Czech s.r.o., týkající se vyhlášení jubilejního 10. ročníku výtvarné soutěže Toyota Dream Car Art Contest.

  • Zúčastnit se mohou děti do 15 let věku. Co stačí? Nakreslit své vysněné auto :-)
  • Všechny podmínky soutěže a také přihlášky najdete na webu www.dreamcar.toyota.cz, nebo je najdete i autosalonech Toyota od AUTOBOND GROUP a.s.
  • Uzávěrka národního kola soutěže je 31. ledna 2016.

Fantazii se při ztvárnění vysněného vozu budoucnostimeze nekladou. Toyota vyzývá děti, aby se nebály přijít se sebekreativnějšími nápady.

Ode dnešního dne se přijímají přihlášky do Národního kola celosvětové soutěže. Ta je vždy místem, kde se shromáždí na jednom místě široká škála kreativních a průlomových nápadů. V loňském roce poslaly děti z celého světa do soutěže více než 875 tisíc obrázků. Z ČR jich bylo jen 80 a přesto se české děti se svými auty neztratily. Sedmiletá dívka postoupila do celosvětového finále, kde získala třetí místo v nejmladší kategorii.

Toyota vnímá dnešní děti jako budoucí řidiče – a možná i návrháře a konstruktéry vozů budoucnosti – a organizuje uvedenou soutěž s cílem povzbudit děti k tomu, aby se zamyslely nad možnou rolí automobilů v jejich životech i lidské společnosti jako takové.

Jediné, co děti musejí pro účast udělat, je namalovat svůj automobil snů, včetně zajímavého pozadí, do kterého je tento vůz zasazen. Ke kresbě by měly děti přiložit i stručné vysvětlení, jak daný vůz vlastně funguje a proč je právě on tím nejlepším na světě. Všechny příspěvky musejí být nakresleny rukou, nikoli vytvořené na počítači. Je nezbytně nutné dodržet předepsaný rozměr papíru. Formát nesmí být větší než 400 mm x 550 mm.

Děti jsou zařazeny do tří věkových kategorií: do 8 let, 8 až 11 let, resp. 12 až 15 let; účastníci musejí mít trvalé bydliště v České republice. Pro vítězné trio jednotlivých kategorií jsou připraveny hodnotné ceny od předních výrobců spotřební elektroniky.

Tito účastníci se zároveň kvalifikují do celosvětového kola soutěže. Finalisté světového kola dostanou příležitost uskutečnit v roce 2016 životní cestu do Japonska na slavnostní vyhlášení vítězů celosvětové soutěže.

Zde naleznete také další informace, včetně předchozích vítězných prací a kompletních podmínek soutěže „Dream Cart Art Contest“. Přihlášky do soutěže budou také k dispozici u všech autorizovaných prodejců Toyota.

Uzávěrka Národního kola soutěže je již 31. ledna 2016!