AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

O nás

Představení značky Toyota v Ostravě

Historie značky Toyota v Ostravě se začala psát rokem 1997 a to ve spojení se společností AUTO-MOTO STYL s.r.o., která se velice rychle stala silným a významných dealerem této značky nejen v Ostravě, ale později i na pobočkách v Havířově a Opavě – Komárově a v Třinci. V roce 2011 se stala společnost AUTO-MOTO STYL členem portfolia spol. AUTOBOND GROUP a.s.. Proces začlenění byl dokončen fúzí obou společností v průběhu roku 2012. Toto spojení přineslo a přináší našim zákazníkům rozšíření a další zkvalitnění poskytovaných služeb. V říjnu 2017 byla slavnostně otevřena nová pobočka v Ostravě – Svinově.

Pod jednou střechou nabízí svým zákazníkům komplexní služby, které zajišťuje tým proškolených prodejců nových i ojetých vozidel, zkušených servisních techniků, certifikovaných mechaniků a odborníků pro prodej originálních doplňků a příslušenství. V loňském roce naše společnost rozšířila služby a nabízí svým klientům, ale i okolním značkám využití nové, moderně vybavené karosárny, lakovny a ekologické myčky vozidel.

Portfolio společnosti dolaďují komplexní finanční služby, zajišťující variabilní druhy financování nových i ojetých vozidel.

Svým klientům chceme nabízet vždy komplexní služby na velmi vysoké úrovni. Služby profesionálů, kterým jde o víc, než jen o celkovou spokojenost jejich zákazníků.

Naše společnost podporuje projekty zaměřené na pomoc sociálně znevýhodněným dětem a mladým lidem. Za tím účelem jsme předali dne 2.2.2012 zástupcům Občanského sdružení Heřmánek se sídlem v Karviné nový vůz Toyota Urban Cruiser v prostorách našeho autosalonu v Ostravě- Hrabové.

předání nové Toyoty Urban Cruiser