AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

Nejvýhodnější servis vozidel Toyota

Věnujte svému vozu Toyota staršímu tří let zaslouženou a profesionální péči na nejvyšší úrovni za finančně výhodných podmínek!

Servisní program pro starší vozy

Navštivte s Vaším vozem náš autorizovaný servis a využijte nejnovější programy Toyota 3+ s 15% a Toyota 5+ s 25% slevou na originální údržbové díly podléhající opotřebení u vybraných servisních úkonů.

  • Stáří vozidla je určeno datem první registrace uvedeným v TP.
  • Slevy v programu „Toyota 3+“ jsou poskytovány na běžné údržbové díly podléhající opotřebení* u vybraných servisních úkonů prováděných v autorizovaných servisech Toyota.

* Do kategorie údržbových dílů podléhajícím opotřebení zahrnujeme: Brzdové destičky a obložení, kotouče a bubny, spojkové díly (lamely, přítlačné kotouče), tlumiče pérování, prvky stabilizátorů, tlumiče výfuku, klínové a rozvodové řemeny, kladky, vzduchové, olejové, palivové filtry, kabinové filtry, zapalovací svíčky (běžné i iridiové) a navíc z řady OPTIFIT produkty alternátor, startér, chladič, manžety poloos.

Toyota připravila, pro starší vozy, ekonomickou řadu originálních dílů OPTIFIT, které splňují ten nejvyšší požadavek na kvalitu.

Pro podrobné informace o nabízených službách a cenách kontaktujte naše přejímací techniky.

Těšíme se na Vás!