AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

Zvýhodněná nabídka navigačního modulu GO pro audio TOUCH 2


Vážení zákazníci,
pokud se rozhodujete, nebo jste se již rozhodli pro koupi osobního vozidla značky Toyota, děkujeme za důvěru. Věříme, že plně oceníte jeho jízdní vlastnosti a spolehlivost a jeho vlastnictví Vám přinese mnoho užitku a potěšení z jízdy.

Abychom Vám vaše rozhodování usnadnili, nabízíme Vám za zvýhodněnou cenu instalaci navigační jednotky GO do modulárního systému Toyota Touch® 2, který máte ve výbavě Vašeho vozu. Díky tomu získáte bezpečnou navigaci s přehledným zobrazením ukazatelů směru, křižovatek a navádění do jízdních pruhů. Navigace GO Vám navíc pomůže dokončit jízdu bezpečně a včas díky novému systému návrhu objízdných tras. Také zvýší Vaši bezpečnost zobrazením rychlostních limitů a upozorněním na jejich překročení. Upozorní Vás na silniční radary a v případě nouze nebo havárie Vám jediný stisk tlačítka umožní přístup k asistenčním službám Toyota Eurocare.

Nabídka navigační jednotky GO včetně instalace do systému Toyota Touch® 2 za akční cenu 17 000 Kč včetně DPH platí pouze do 31. 3. 2016.

Prodloužená záruka ExtraCare

Toyota Extracare je komplexní pojistný program, který Vám poskytne účinnou ochranu v případě neočekávané mechanické nebo elektronické závady na Vašem vozidle. Toyota Extracare prodlužuje standardní záruku výrobce o dodatečné 2 roky nebo o dalších 60 000 km. Součástí tohoto programu jsou komplexní bezplatné silniční asistenční služby Toyota Eurocare poskytované společností Europ Assistance.

Podrobnosti o programu Toyota Extracare získáte u kteréhokoliv autorizovaného prodejce a servisu Toyota.

Užijte si 2 roky klidu a jistoty navíc.