AUTOBOND GROUP a.s.
TOYOTA AUTOBOND GROUP a.s.

Elektronická servisní knížka

Bezpečný způsob, jak zaznamenat historii servisní údržby vašeho vozidla
Elektronická servisní knížka Toyota byla vyvinuta jako součást dlouhodobé filozofie Toyota a našeho požadavku na neustálé zvyšování spokojenosti majitelů všech vozidel Toyota.

Co je Elektronická servisní knížka?
Elektronická servisní knížka nahrazuje tradiční, papírovou dokumentaci vozidla digitální verzí, bezpečně uloženou v počítačích Toyota. Používá se pro zaznamenání předepsané servisní údržby a evidenci instalace příslušenství na vaše vozidlo během jeho živostnosti. Každé nové vozidlo je vybaveno tiskopisem Elektronické servisní knížky ( s vyznačenou identifikací vozidla), spolu se záznamem o instalovaném příslušenství do nového vozidla.

Jak Elektronická servisní knížka funguje?
Každé nové vozidlo má uložený záznam, k němuž mají po zadání Identifikačního čísla vozidla (VIN) přístup pouze autorizované opravny Toyota, nebo nezávislý opravce zvolený majitelem vozidla. Vlastníci vozidla mohou kdykoliv požádat o výtisk jeho Elektronické servisní knížky. Systém uvádí podrobnosti o servisní údržbě, instalovaném nebo demontovaném příslušenství, a to v jednotlivých tištěných přehledech.

Kdy je Elektronická servisní knížka aktualizována?
Opravce aktualizuje soubor s údaji o vozidle po každém provedení servisní údržby, instalaci nebo demontáži příslušenství nebo náhradních dílů a poté poskytne vlastníkovi vozidla nový výpis. Autorizované servisy Toyota mají přímé počítačové spojení na systém Elektronických servisních knížek, nezávislí opravci mohou přistupovat do systému přes národní webovou stránku Toyota.

Proč přecházíme na Elektronickou servisní knížku?
Ať se vaše vozidlo nachází kdekoliv v Evropě, historie jeho servisní údržby může být zkontrolována dotykem tlačítka, což umožní technikům Toyota poskytnout rychlejší, kvalitnější opravy a údržbu, než kdykoliv předtím. Elektronická servisní knížka se navíc nikdy nemůže ztratit, ani ji nikdo neukradne, a je tak spolehlivým průvodcem zůstatkovou hodnotou vozidla a pomáhá čelit falšování a podvodům.